jak dojść do zui 3.5

mar.ur

Active Member
Nov 9, 2017
392
131
43
No to chyba nie ma znaczenia jeśli chodzi o z2plus czy pro . Najwyraźniej opcja ta jest dodana w Aex 5.4 . Chociaż nie gwarantuje tego , bo wcześniej tego nie sprawdzałem .

Oct 10, 2017
34
2
8
No to chyba nie ma znaczenia jeśli chodzi o z2plus czy pro . Najwyraźniej opcja ta jest dodana w Aex 5.4 . Chociaż nie gwarantuje tego , bo wcześniej tego nie sprawdzałem .
Sprawdzałeś może soft RR v6.0? Widze czesto go polecaja ostatnio. Jeżeli tak to jakie główne różnice zauważyłeś w porównaniu do AEX?

mar.ur

Active Member
Nov 9, 2017
392
131
43
Zauważyłeś jakieś dodatkowe funkcje których niema AEX?
Używałem go krótko . Nie mogłem wyłączyć AOD , co dla mnie było bardzo irytujące i zaraz wróciłem do AEX . Nie ma różnicy , podobne wyniki w AnTuTu i geekbench , podobne dodatkowe funkcje . Jak pośledzisz wątki z aex i rr to zauważysz , że aktualizacje są identyczne i na rr wychodzą zawsze po aex .
Edit
Ostatnia wersja RR z 29.04 jest szybsza i żywność baterii jest dłuższa ( to zasługa nowego Kernel-a ) . W Aex należy wgrać nameless kernel r12 i będzie podobnie jak na RR .
Aby wyłączyć AOD wchodzimy w ustawieniach wyświetlacz / zaawansowane / ekran zgodny z otoczeniem i wyłączamy "zawsze włączony"

Last edited:
Oct 10, 2017
34
2
8
Używałem go krótko . Nie mogłem wyłączyć AOD , co dla mnie było bardzo irytujące i zaraz wróciłem do AEX . Nie ma różnicy , podobne wyniki w AnTuTu i geekbench , podobne dodatkowe funkcje . Jak pośledzisz wątki z aex i rr to zauważysz , że aktualizacje są identyczne i na rr wychodzą zawsze po aex .
Edit
Ostatnia wersja RR z 29.04 jest szybsza i żywność baterii jest dłuższa ( to zasługa nowego Kernel-a ) . W Aex należy wgrać nameless kernel r12 i będzie podobnie jak na RR .
Aby wyłączyć AOD wchodzimy w ustawieniach wyświetlacz / zaawansowane / ekran zgodny z otoczeniem i wyłączamy "zawsze włączony"
Może nie na temat ale mam pytanie do Pana mar.ur
Jaki system używasz? RR? a jeżeli tak testowałeś nemezis kernel? Zależy mi na dłuższym działaniu na baterii dlatego chciałbym zejść z zegarami do (1.8+1.3+624 ). Nie chce robic root w telefonie

mar.ur

Active Member
Nov 9, 2017
392
131
43
@Scrimerr zamieniłem z2pro na OP3 i nie wiem jak to wygląda teraz . Ostatnio używałem Aex-a z stock kernel + Magisk 16.0 . Przy moim użytkowaniu ( dane mobilne / wi fi 50/50 )osiągałem sot około 5,5 - 6 godz. Aex jest oparty na aosp , natomiast RR na lineageos . Myślę , że oba Romy zachowują się podobnie jeśli chodzi o stabilność . Mnie jednak bardziej przekonał Aex .