Mokee 7.1.2 unofficial rom screen rotate and camera problem

byjoker72

New Member
Aug 15, 2018
16
3
3
I flashed Mokee7.1.2 unofficial rom but I can't rotate the screen or use the camera. Fast charge doesn't work either. I downloaded the kernel but TWRP doesn't see the kernel file.

byjoker72

New Member
Aug 15, 2018
16
3
3
I have solved the problem: I downloaded persist partition and flashed it because I had deleted the persist partition accidentally. Now all the sensors work properly

byjoker72

New Member
Aug 15, 2018
16
3
3
Adamlar bı telefon yapmış atmışlar pic gibi ortaya ne yazılım desteği veriyorlar nede başka birşey. Önüne gelen yazılım yapıyor bidaha Lenovo alırsam siksinler beni
Aynen dostum, yaptık bi hata bi daha olmaz İnşallah, bundan sonra varsa yoksa xiaomi

muhsin

New Member
Nov 29, 2018
3
1
3
Kardeşim bootloader unlock room yükleme wifi sorunu qfil vsvs hallettim cihazda. Takıldığında yardımcı olabilirim.
Hocam merhaba zui 4.0 nasıl yükleyebilirim acaba indirince telefondayken direk tıklayınca yükleniyor mu yoksa bilgisayardan mı yapmak gerek ? Hala 2.3 kullanıyorum.

cruel53

New Member
Jul 26, 2017
11
2
3
Hocam merhaba zui 4.0 nasıl yükleyebilirim acaba indirince telefondayken direk tıklayınca yükleniyor mu yoksa bilgisayardan mı yapmak gerek ? Hala 2.3 kullanıyorum.

Instagram: piricihan ekle kardeşim.hos karsilamiyolar farklı dil kullanilmasini

cruel53

New Member
Jul 26, 2017
11
2
3
Hocam merhabalar, bu persist dosyalarını nereden indirdin ve nasıl kurdun bana yardımcı olabilir misin sanırım ben de yanlışlıkla sildim

Kardeşim persist dosyasını bende sildim sonra orijinal rom u yükledim twrp ile ve düzeldi cihaz. O şekilde denedin mi? Yada mooke 7.1 i yüklemeyi dene