Najlepsze SZKŁO do Z2 PRO

Oct 10, 2017
49
5
8
Witam
Zastanawiam się na zakupem szkła do Z2 PRO. Niestety nigdzie nie moge znaleść szkiełka od Nilkina dlatego też mam do was prośbę o podzielenie sie informacją jakie szkiełko zakupiliście i czy je polecacie innym :)
Myślicie że warto inwestować 8$ w szkiełko od MOFI skoro inne "podobne" chodzą po 2$??

Mat88

New Member
Oct 1, 2017
24
2
3
Te od mofi podobno jest od razu z klejem na bocznych krawędziach aby nie było tych białych ramek które powstają przez ekran 2.5D

Martino

New Member
Oct 22, 2017
6
3
3
Ja mam od 3mk szkło hybrydowe 0,2mm, nakleiłem na przód i tył za pierwszym razem bez żadnego bąbelka
Możesz coś więcej napisać na jego temat? Czy pokrywa taflę szkła nad całym wyświetlaczem? Czy tak jak w większości przypadków, jego szerokość jest mniejsza niż szerokość wyświetlacza? Możesz zamieścić zdjęcie?

Oct 10, 2017
49
5
8
Zamówiłem sobie to: "aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-For-Lenovo-ZUK-Z2-Z2-Pro-Z2Pro-Screen-Protector-2-5D-9H/32816078065.html" Dam znać jak przyjdzie czy było warto.

Strusiu

New Member
Nov 17, 2016
26
0
1
42
3MK Flexible Glass założyłem na ZUKA Z2. Rewelacja, nic nie odstaje, dość cienkie. To jest to Hybrydowe o którym wyżej.
Próbowałem innych z Aliexpress ale odstawały na bokach, nieźle wygląda z Ali szkło z czarnymi ramkami, mam na drugim ZUK-u ale jest strasznie grube.
CZyli 3MK Flexible Glass - polecam

HubiCom

New Member
Aug 21, 2016
18
1
3
44
Zamówiłem sobie to: "aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-For-Lenovo-ZUK-Z2-Z2-Pro-Z2Pro-Screen-Protector-2-5D-9H/32816078065.html" Dam znać jak przyjdzie czy było warto.
Też takie kupiłem, klei się ładnie ale na krawędziach nie przylega, jest trochę mniejsze od wyświetlacza.

Oct 10, 2017
49
5
8
Też takie kupiłem, klei się ładnie ale na krawędziach nie przylega, jest trochę mniejsze od wyświetlacza.
Użyłeś może tego kleju który jest w zestawie żeby to szkło podkleić na krawędziach tak jak to robi na filmiku gościu z tej akcji??

HubiCom

New Member
Aug 21, 2016
18
1
3
44
Użyłeś może tego kleju który jest w zestawie żeby to szkło podkleić na krawędziach tak jak to robi na filmiku gościu z tej akcji??
Nie wiedziałem że to klej, opisane było jako "bulb remover" - czyli wg mnie płyn do usuwania bąbelków.
Mam jeszcze ten dodatek, spróbuję tego użyć.

Oct 10, 2017
49
5
8
Witam ponownie.
Jako że dotarło do mnie szkło z aukcji : aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-For-Lenovo-ZUK-Z2-Z2-Pro-Z2Pro-Screen-Protector-2-5D-9H/32816078065.html postanowiłem podzielić się opinią na jego temat.

Szkło zamówiłem z tak zwanym "Anti Blu-ray film" czyli to niebieskie. Nie wiem czy to efekt placebo ale faktycznie tak jakby mniej mi sie oczy meczą podczas wieczornego serfowania po internecie na telefonie. Pewien jeszcze nie jestem ale w moim odczuciu faktycznie cos to daje. Szkło dość dobrze sie przykleiło ALE nie dochodzi po krawędziach, choć zakrywa cały ekran (nie jest mniejsze od ekranu) i ma żółtawe zabarwienie przez co przód naszego telefonu z białego wpada w odcień żółci . Z pomocą bulb remover który był w zestawie udało mi się przykleić szkło na całości i nigdzie nie odchodziło... Niestety po jakiś 3-4 dniach szkło zaczyna odchodzić na bokach. Między szkłem a ekranem podczas zwykłego noszenia w kieszeni w tej przerwie potrafią zbierać sie paprochy co wygląda tragicznie w białej wersji ZUK'a. Niektóre gumowe etui są w stanie podważyć nam szkiełko i co za tym idzie po ponownym jego dociśnięciu juz mamy powietrze pod szkłem. Postaram się zamieścić zdjęcia jak znajde czas. Na chwilę obecną nie jestem wstanie polecić tego szkła. Tak jak polecaliście będzie trzeba zamówić 3MK Flexible Glass. Ponieważ te chińskie odpowiedniki choć tańsze sprawdzają się na krótką chwilę.

May 20, 2017
165
7
18
Na prawdę chce wam się ściągać tygodniami z chin jakieś udziwnione szkła na ekran bo są kilka złotych tańsze?
Ja na allegro zamówiłem pół roku temu szkło na przód i plecy od 3mk, nakleiłem za jednym zamachem i się trzyma do dzisiaj

buried

New Member
Dec 26, 2017
2
2
3
To jeszcze pikuś z tymi krawędziami.
Wrzucam telefon w etui, a ten mi odkleja szkło... I też zamówiłem od Mageo