Opinie na temat używanych ROMów. [ZUK Z2]

Mar 2, 2018
17
0
1
Panowie którego byście polecili rooma, zależy mi głownie na szybkiej pracy ,troche internet,raczej korzystam z apek docodziennego uzytku,mbank,livescore, fb. Wgrałem najnowszego zui 8.0 i resetowal sie co 30 sekund, teraz mam mokke 7.1.2 i cos to slabawo chodzi, wiesza apk,wolno wczytuje

Mar 2, 2018
17
0
1
Z2131_CN_OPEN_USER_Q01080.2_N_ZUI_3.1.161_ST_171228_FullOTA_Free_Update zainstalowalem tego , o to chodziLo? wyskoczyło cos ze instalacja zkaonczyła sie z niepowodzeniem bład 7 jak to bedzie reagowac na funkcjonowanie?

mar.ur

Active Member
Nov 9, 2017
394
133
43
Z2131_CN_OPEN_USER_Q01080.2_N_ZUI_3.1.161_ST_171228_FullOTA_Free_Update zainstalowalem tego , o to chodziLo? wyskoczyło cos ze instalacja zkaonczyła sie z niepowodzeniem bład 7 jak to bedzie reagowac na funkcjonowanie?
Jaki masz telefon ? Z tego co pisałeś wcześniej w innym temacie to chyba zuk z2pro - tak ? Jeśli tak to jest z2121 a nie z2131 .

Mar 2, 2018
17
0
1
faktycznie nie zwrocilem uwagi na dokladny opis rooma ,niestety taki jestem w zimnej wodzie kompany , czy to wpłynie jakos na funkcjonowanie telefonu na dłuższymetapie? poki co chodzi pieknie

Antaran

New Member
Jul 11, 2017
17
0
1
chyba raczej w gorącej wodzie kąpany...

Podobno ktoś tu pisał i chwalił sobie rom ZUI 3.1.117 francko76
Ja mam z nim problemy
1. po instalowaniu apek pojawiają mi się dwie ikony
2. późno dostaje różne wiadomosci od smsów na messengerze kończac
3. urządzenia bluetooth dwa lub trzy razy dziennie wymagają ponownej autoryzacji mimo utrzymywania połączenia.

Czy ktoś z użytkowników może sie podzielić też takimi "doznaniami"? Rom instalowałem dwa razy pierwszy "na brudno" jako nakładke drugi raz na czysto z formatowaniem włącznie i.... efekt jest taki sam.

Jun 6, 2017
47
1
8
34
chyba raczej w gorącej wodzie kąpany...

Podobno ktoś tu pisał i chwalił sobie rom ZUI 3.1.117 francko76
Ja mam z nim problemy
1. po instalowaniu apek pojawiają mi się dwie ikony
2. późno dostaje różne wiadomosci od smsów na messengerze kończac
3. urządzenia bluetooth dwa lub trzy razy dziennie wymagają ponownej autoryzacji mimo utrzymywania połączenia.

Czy ktoś z użytkowników może sie podzielić też takimi "doznaniami"? Rom instalowałem dwa razy pierwszy "na brudno" jako nakładke drugi raz na czysto z formatowaniem włącznie i.... efekt jest taki sam.
Co do podwójnych skrótów po instalacji apki musisz odznaczyć w opcjach sklepu Play dodaj skrót do ekranu czy jakoś tak.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

kretovsky

Active Member
Jun 10, 2016
231
27
28
26
Ja na ZUI 3.5 (dev jak i stable) mam problem z internetem ;/ denerwuje mnie to coraz bardziej i chyba wrócę na ZUI z Andkiem 7. Chodzi o to, że czasami mimo tego, że jestem połączony z wifi w którym jest internet lub mam włączone dane pakietowe to internet nie działa. Np Telegram wisi na statusie "Connecting", wchodzę w messenger i nie aktualizują mi się wiadomości, youtube przerywa ciągle firmy na ładowanie, podczas pobierania aplikacji z sklepu play potrafi albo leciec jak krew z nosa 5Kb/s albo zatrzymać się na kilka minut po czym znów wznowić pobieranie. Problem jako-tako rozwiązuje wrzucenie trybu samolotowego i wyłączenie go, ale ogólnie to denerwujące :[

rysiusek

New Member
Jun 14, 2017
10
1
3
Siemanko, potrzebowałbym jakiegoś dobrego romu głównie chodzi mi o zachowaniu dobrej funkcjonalności przycisku U-touch, jakoś aparatu, oraz szybkość działania oraz z baterią działająca na poziomie 3,5-4h sot. Polecacie coś ciekawego ? Obecnie działam cały czas na zui2.3 by francko i ogólnie byłem cały czas zadowolony lecz trzeba by było zmienić go bo łatki z zabezpieczeniami już ma dość stare no i jest to android 6.0.I odrazu jaki twrp do tego, z góry dzięki :D
p.s widziałem że można popatrzeć na 3.5 zui albo AICP 13.1

maciejjuma

New Member
Feb 10, 2018
25
1
3
38
Jaguar na Oreo trzyma dobrze baterie i u-t.. sprawnie działa.
AEX 5.3 z przyciskiem działa znakomicie ale z baterią gorzej niż u poprzednika.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

May 20, 2017
163
7
18
Dla @ryniusek pewnie chodziło o opcjonalność U-touch z romów zui, przesuwając palec po klawiszu od razu przenosi do poprzedniej aplikacji

kretovsky

Active Member
Jun 10, 2016
231
27
28
26
Gdy chcę wrócić z custom romów na 100% stock to przez QFIL powinienem zacząć ładować wersje od ZUI 1.9 czy mogę od razu 3.1.117?