1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pokrowiec na Z2 Pro

Discussion in 'Polish' started by ch3mn3y, Apr 14, 2018.

1. ch3mn3y

ch3mn3y New Member

Od dłuższego czasu mam jeden, ale okazało się, że niestety pokrowiec je podważa. Testowałem kilka szkieł zakrywających cały ekran i każde schodzi.
    Stąd poszukuję nowego pokrowca. Może ktoś wie i widział?
    Wymagania?
    • aby nie ściągał szkła,
    • flip case,
    • <50 zł (stąd najlepiej z Chin),
    • kieszonek mieć nie musi,
    • ale bez wystającego magnesu - albo bez, albo w samej okładce i ściankach.
    Ktoś ma pomysł?

To obecne to to: aliexpress.com/item/Flip-Case-PU-TPU-Cover-Inner-Wallet-Mix-Colors-Canvas-Lines-with-Stand-Leather-Protective-Shell/32690184762.html
    A takie szkło mam w tej chwili założone: aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-For-Lenovo-ZUK-Z2-Z2-Pro-Z2Pro-Screen-Protector-2-5D-9H/32816078065.html

2. ch3mn3y

ch3mn3y New Member

No chyba, że ktoś ma pomysł jak to "naprawić"?

3. Scrimerr

Scrimerr New Member

Też miałem to szkło i niestety miałem ten sam problem co Ty. Niestety każdy silikonowy pokrowiec sprawi ze to szkło bedzie sie odklejało. Musisz szukac jakiegos z twardego plastiku. Ja mam takie w kolorze srebrnymi jestem bardzo zadowolony z niego. Miłe w dotyku, takie jakby miekkie a do tego w tym kolorze nie widać żadnych odcisków palców. https://www.banggood.com/Ultra-Slim....html?rmmds=search&ID=512288&cur_warehouse=CN. Do ekranów 2.5D najlepsze szkła sa takie z kolorem bo nie widać na nich ze nie wszedzie idealnie jest przyklejone. https://www.banggood.com/Bakeey-Tem...Lenovo-ZUK-Z2-Pro-p-1131659.html?rmmds=search . Ja osobiście mam flexibleglass od 3MK, fakt drogie ale ekran chroni przed rysami i prawie go nie widać na ekranie pomimo tego ze nie dochodzi do końca wyświetlacza. Brakuje mu tak 1/2mm z obu stron ale widzisz to jak się dobrze przyjrzysz. Osobicie nie widzę teraz sensu w szkle na telefonie od czasu kiedy używam PhoneRing taki właśnie https://www.banggood.com/CAFELE-2-i...r-for-Cellphone-p-1217667.html?rmmds=category Bardzo to wygodne, mam juz taki odruch ze jak biore tel to wkładam palucha w "dziurkę" hehe i teraz nie obawiam się ze mi gdziekolwiek wypadnie. Idealnie działa z magnetycznymi uchwytami do auta.

ch3mn3y likes this.
  4. ch3mn3y

ch3mn3y New Member

No ja niestety źle się czuję bez szkła. Nie mam tylko na tablecie, na którym już mam głęboką rysę, oraz na Moto X Play, który właśnie mi spadł i jest pęknięcie (choć nie przeszkadza).

A tak to niestety nie lubię bumperów. Wolę właśnie flip case, jakoś się przyzwyczaiłem do okładek, może dlatego że tylko na 2 pierwszych smartfonach nie miałem (Desire Z i Xperii PLAY, ale to slidery), a potem już ciągle mam coś zakrywające ekran.

W sumie ten obecny wystaje ponad ekran, więc zawsze jakieś zabezpieczenie po upadku - nawet przy uderzeniu siła rozniesie się szybciej po gumie, niż zostanie przekazana na plastik/szkło (czyli telefon). Ale jednak szkoda, że wszystkie szkła są za duże. Będę dalej szukał jakiegoś pokrowca, który może jedynie "trzyma" za brzegi, a nie całą ramkę...

5. Scrimerr

Scrimerr New Member

Wiesz można by pokombinować i np. case który Ci podesłałem w linku przykleił zamiast tego gumowego który masz w tym case który podałeś wtedy to by wszystko grało ;D Sam myślałem nad tym rozwiązaniem ale jakos nie lubie flip case

Podobno szkło od A5 2016 dobrze pasuje do Zuk'a

Last edited: Apr 21, 2018 at 12:23 PM

Share This Page