Pokrowiec na Z2 Pro

ch3mn3y

New Member
Nov 8, 2017
6
0
1
Od dłuższego czasu mam jeden, ale okazało się, że niestety pokrowiec je podważa. Testowałem kilka szkieł zakrywających cały ekran i każde schodzi.
Stąd poszukuję nowego pokrowca. Może ktoś wie i widział?
Wymagania?
  • aby nie ściągał szkła,
  • flip case,
  • <50 zł (stąd najlepiej z Chin),
  • kieszonek mieć nie musi,
  • ale bez wystającego magnesu - albo bez, albo w samej okładce i ściankach.
Ktoś ma pomysł?

To obecne to to: aliexpress.com/item/Flip-Case-PU-TPU-Cover-Inner-Wallet-Mix-Colors-Canvas-Lines-with-Stand-Leather-Protective-Shell/32690184762.html
A takie szkło mam w tej chwili założone: aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-For-Lenovo-ZUK-Z2-Z2-Pro-Z2Pro-Screen-Protector-2-5D-9H/32816078065.html

Oct 10, 2017
38
4
8
Też miałem to szkło i niestety miałem ten sam problem co Ty. Niestety każdy silikonowy pokrowiec sprawi ze to szkło bedzie sie odklejało. Musisz szukac jakiegos z twardego plastiku. Ja mam takie w kolorze srebrnymi jestem bardzo zadowolony z niego. Miłe w dotyku, takie jakby miekkie a do tego w tym kolorze nie widać żadnych odcisków palców. https://www.banggood.com/Ultra-Slim....html?rmmds=search&ID=512288&cur_warehouse=CN. Do ekranów 2.5D najlepsze szkła sa takie z kolorem bo nie widać na nich ze nie wszedzie idealnie jest przyklejone. https://www.banggood.com/Bakeey-Tem...Lenovo-ZUK-Z2-Pro-p-1131659.html?rmmds=search . Ja osobiście mam flexibleglass od 3MK, fakt drogie ale ekran chroni przed rysami i prawie go nie widać na ekranie pomimo tego ze nie dochodzi do końca wyświetlacza. Brakuje mu tak 1/2mm z obu stron ale widzisz to jak się dobrze przyjrzysz. Osobicie nie widzę teraz sensu w szkle na telefonie od czasu kiedy używam PhoneRing taki właśnie https://www.banggood.com/CAFELE-2-i...r-for-Cellphone-p-1217667.html?rmmds=category Bardzo to wygodne, mam juz taki odruch ze jak biore tel to wkładam palucha w "dziurkę" hehe i teraz nie obawiam się ze mi gdziekolwiek wypadnie. Idealnie działa z magnetycznymi uchwytami do auta.

ch3mn3y

New Member
Nov 8, 2017
6
0
1
No ja niestety źle się czuję bez szkła. Nie mam tylko na tablecie, na którym już mam głęboką rysę, oraz na Moto X Play, który właśnie mi spadł i jest pęknięcie (choć nie przeszkadza).

A tak to niestety nie lubię bumperów. Wolę właśnie flip case, jakoś się przyzwyczaiłem do okładek, może dlatego że tylko na 2 pierwszych smartfonach nie miałem (Desire Z i Xperii PLAY, ale to slidery), a potem już ciągle mam coś zakrywające ekran.

W sumie ten obecny wystaje ponad ekran, więc zawsze jakieś zabezpieczenie po upadku - nawet przy uderzeniu siła rozniesie się szybciej po gumie, niż zostanie przekazana na plastik/szkło (czyli telefon). Ale jednak szkoda, że wszystkie szkła są za duże. Będę dalej szukał jakiegoś pokrowca, który może jedynie "trzyma" za brzegi, a nie całą ramkę...

Oct 10, 2017
38
4
8
Wiesz można by pokombinować i np. case który Ci podesłałem w linku przykleił zamiast tego gumowego który masz w tym case który podałeś wtedy to by wszystko grało ;D Sam myślałem nad tym rozwiązaniem ale jakos nie lubie flip case

Podobno szkło od A5 2016 dobrze pasuje do Zuk'a

Last edited: