Telefon wchodzi tylko w recovery!

Quaard

New Member
Aug 26, 2017
6
0
1
Witam. Zainstalowałem wczoraj AEX 8.0 i wszystko działało git oprócz aparatu. Zresetowałem telefon i po resecie wszystkie aplikacje wywalało. Po chwili wrzuciło mnie samo do recovery. I problem w tym, żer z recovery nie mogę już wyjść! Instalacja nowego systemu nie pomaga. Za każdym razem wrzuca mnie do recovery.

Ogólnie instalacja romu wygląda tak, że niby sie instaluje ale jak sie zainstaluje nie zabiera pamięci telefonu itp.

Pomoże mi ktoś naprawić ten telefon?

Mowa oczywiście o Zuk Z2

Quaard

New Member
Aug 26, 2017
6
0
1
Nie wiem czemu ale qfil nie wyszukuje mi telefonu. a xiaomi miflash wywala błąd "can not fount file flash_all_except_storage.bat".

Staram się zainstalować chiński stock z forum.

Ogolnie udało mi się wejść w qfil. Już mi normalnie wykrywa telefon. Tylko co ja mam tam pobrać i kliknąć, żeby to działało?

Wiem już o co chodzi ale teraz proces ciagle zakończony niepowodzeniem.
Wyrzuca błąd sahara fail

Last edited:
Sep 20, 2016
40
1
8
34
Nie wiem czemu ale qfil nie wyszukuje mi telefonu. a xiaomi miflash wywala błąd "can not fount file flash_all_except_storage.bat".

Staram się zainstalować chiński stock z forum.

Ogolnie udało mi się wejść w qfil. Już mi normalnie wykrywa telefon. Tylko co ja mam tam pobrać i kliknąć, żeby to działało?

Wiem już o co chodzi ale teraz proces ciagle zakończony niepowodzeniem.
Wyrzuca błąd sahara fail
Proponuje wgrać nowe Twrp. Zrób to z obecnego recovery. Wgraj do pamięci telefonu nowy plik recovery a później go zainstaluj z tego co masz. Miałem ten sam problem co ty i mi pomogło. Operacja jest też stosunkowo prosta.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

Quaard

New Member
Aug 26, 2017
6
0
1
Wczoraj udało mi się go naprawić. Nowe recovery nie pomagało. Miflash pomógł. Co ciekawe na tablecie z win 10. Na komputerze z win 10 wywalało błąd.

Sep 20, 2016
40
1
8
34
Wczoraj udało mi się go naprawić. Nowe recovery nie pomagało. Miflash pomógł. Co ciekawe na tablecie z win 10. Na komputerze z win 10 wywalało błąd.
W win 10 warto wyłączyć podpisywanie cyfrowe sterowników przy takich operacjach. Kiedyś też coś robiłem i to było przyczyną braku widoczności telefonu.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka