ZUK Z2 bluetooth problem

s_poon

New Member
Jan 15, 2018
5
0
1
40
Mam problem z utrzymywaniem połączenia bluetooth w aucie w stanie czuwania, miałem ZUI 2.5.334st, koledzy z forum polecili zmienić ROM, tak też zrobiłem i wgrałem ZUI 3.1 i nadal problem występuje.
Objawia się to tym, że łączy się automatycznie z car audio po wejściu do auta, ale po kilku minutach (max 10) sam się rozłącza, ponowne wyłącz/włącz BT w aucie czy w telefonie powoduje ponowne połączenie na kilka minut.
Pomyślałem sobie, że może to problem z radiem BT w aucie, ale jakiś stary HTC i Le x600 żony radzi sobie bezproblemowo ze stabilnością połączenia. Jeśli to ma znaczenie to jest Citroen C4 2011.
Co więcej, drugie auto całkowicie nie pozwala się sparować, bo nawet nie wyświetla się możliwość wpisania kodu w Zuku. Z kolei drugie auto to Kia Ceed 2011.
Zakładam, że ktoś z was miał takie problemy i poradził sobie z nimi, może jakimś dobrym słowem poratujecie

mar.ur

Active Member
Nov 9, 2017
394
133
43
@s_poon wyłącz bluetooth midi service w battery optimization . Jak dalej będzie problem to zainstaluj aplikację do obsługi bluetooth .

s_poon

New Member
Jan 15, 2018
5
0
1
40
@mar.ur chyba się udało po wyłączeniu bluetooth midi service, co prawda rozłączał tel+media, ale sam telefon jest ok, a na media mi tak nie zależy, połowicznie się udało, zresztą media gdy jest aktywne (np. gra muzyka) to działa, gdy czuwa to disconnect po kilku minutach, dzięki

Wysłane z mojego ZUK Z2131 przy użyciu Tapatalka