1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

zuk z2 pro - folia/szkło

Discussion in 'Polish' started by palldino, Jan 8, 2018.

1. palldino

palldino New Member

Poleci ktos dobrze pasujace szklo badz w ostatecznosci folie do zuka z2 pro?
    Zamowilem jakies na allegro to ledwo srodek zakrywa i wyciete elementy ledwo pasuja.. xD
    help

2. Martino

Martino New Member

Ja aktualnie używam tego:
    Bakeey Tempered Glass Full Film Clear Screen Protector For Lenovo ZUK Z2 Pro
    - na banggood ~3$
    Zakrywa cały ekran, nie odkleja się na brzegach (chyba, że ktoś założy twarde etui, ja używam miekkiego). Z wad, no to cóż, krawędzie nie są zaokrąglone, wiec nie jest w tym miejscu zbyt miłe w dotyku (mam etui, które jest powyżej krawędzi, więc mi nie przeszkadza), plama na środku, jakby jakaś substancja oleista, dziura na przedni aparat, czasem pojawiają się refleksy świetlne.

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

palldino likes this.
  3. Scrimerr

Scrimerr New Member

Masz białego ZUK tak? Powiedz mi czy zawiałeś czarne szkło czy też białe? A jeżeli czarne to dobrze zakrywa cały przód i nic białego nie wystaje?

4. mar.ur

mar.ur Active Member

@Scrimerr Nawet jeśli jest dobrze dopasowane to i tak trudna sprawa żeby idealnie go przykleić . No i duży biały przycisk Home zostaje nadal biały

5. Martino

Martino New Member

Tak, mam białego, ale odradzałbym mieszanie kolorów, gdyż biały będzie widoczny w kilku miejscach: przycisk, obszar wokół przycisku, dioda powiadomień, obszar wokół głośnika przedniego. Mogę później wrzucić kilka zdjęć, gdybyś chciał.

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

palldino likes this.
  6. palldino

palldino New Member

jakbys mial czas to tez chetnie zobacze i dzieki za pomoc

Share This Page