1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zuk Z2

Discussion in 'Czech' started by KaligulaCZ, Feb 25, 2017.

1. KaligulaCZ

KaligulaCZ New Member

Update: Já mám pořád ofiko indické ZUI 2.5 (viz výše). Je to fakt nádhera. Jediná věc, která mi trochu vadí jsou jednoduché notifikace - v podstatě jen oznamují a otevřou danou aplikaci separátně. A pak lockscreen, která má jen funkci časomíry, ale stejně díky čtečce otisků jí skoro nevidím. Včera jsem zkoušel udělat znovu Antutu a naměřilo mi to 140k, což je jen pro srovnání více jak iPhone 6s Plus... :) A baterka funguje taky skvěle. Je pravda, že nejsem žádný hardcore gamer - občas si zahraju Subway surfers a jinak pár emailů, messenger, 9gag, noviny a mám 5-6 hodin screen-on-time. Tedy v praxi cca 3-3,5 dne provozu, což mi plně dostačuje :) Nabíjení je něco málo přes hodinu. Takže pro mě naprosto dostačující. USB-C kabel navíc nevypadává jako některé microUSB kabely. Takže za mě největší spokojenost s telefonem za 4 600,- :)

2. navo

navo New Member

to mas z2 (nie pro)? ja mam screen on time cca 4.5 a viac z toho nedam..

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

3. KaligulaCZ

KaligulaCZ New Member

Jojo mám Z2 jenom.

4. Kokino

Kokino New Member

Tak jsem nainstsloval Dirty Unicorms ROM a musim sdelit, ze zatim absolutne nejlepsi - vysoky vykon, stabilita, perfektni sprava pameti, vse funkcni a dokonce i Tapatalk. Jsem nadseny a muzu jen doporucit. :)

Odesláno z mého Z2 Plus pomocí Tapatalk

5. KaligulaCZ

KaligulaCZ New Member

DU mám v plánu nainstalovat až přestane ofiko podpora, což možná bude velmi brzo... :)) A jak jsi to flasnul? qpst? stjně jako ty ofiko jak jsem psal výše, nebo přes twrp třeba? mohl bys napsat návod pro někoho, kdo zatím flashoval pouze přes qpst??

navo likes this.
  6. Kokino

Kokino New Member

Mam odemcknuty bootloader, nainstalovany TWRP a pak klasika: stahnout .zip do telefonu, spustit boot - prejit do TWRP - vymazat dalvik/cache, nainstalovat ROM (.zip) + GAPPS - opet vymazat dalvik/cache a restart. Prvni nabootovani trva trochu dele - chce to trpelivost. No a pak jiz jenom nastaveni dle vlastni chuti. ;-) Dirty funguje skvele a pokud budes mit chut - tak si muzes hodne prizpusobit dle vlastnich predstav. Po prvotnim nastaveni doporucuji jit znovu do TWRP a udelat zalohu - jednoduche, intuitivni - neni ceho se bat. Good luck !

7. Kokino

Kokino New Member

Mam dve SIM karty a funguje to velmi dobre. Kvalita signalu zatim nejlepsi ze vsech ROM. Prepinani dat podstatne rychlejsi, vyborna sprava RAM. Jedine co zatim nevim, jestli podporuje voLTE.

8. navo

navo New Member

pri odomknuti bootloaderu nestracas zaruku na fon? teda aspon pri podmienkach co odsuhlasujes na zuk stranke aby ti odomkli bootloader tak za skodi uz nezodpoveda spolocnost zuk...

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

9. Kokino

Kokino New Member

Ano - ztracis ale ja jsem do toho sel, protoze ZUI mi nevyhovoval z mnoha duvodu. Jasne - urcite riziko to je, ale ......

10. nargonathe

nargonathe New Member

Zdravim, po instalaci custom ROM (mam RR, velka spokojenost az na jednu vec), mi nechodi fotoaparat a kamera, nevite cim by to mohlo byt? Kdyz ho zapnu je tam cerna obrazovka a pak crashne. Vse ostatni bezi skvele.

11. Kokino

Kokino New Member

D RR nemám zkušenost, používal jsem Dirty Unicorms a teď dva dny běžím na AEXP a jsem max. spokojen. Vše funkční, AEXP se mi jeví malinkato lepší, antutu výsledek o trošičku vyšší skóre.

12. navo

navo New Member

hello bando...
    mam z2 pro nechal som tam tu rom sktorou to prislo... 2.3 a dake drobne ... a v poslednej dobe asi tak raz za tyzden dva tomu dako hrabne.. napr dnes som namiesto klavesnice mal cierne pole ale ked som tam tukol pismenka pisalo... alebo mi prestane fungovat nahravanie videa.. po restarte zase vsetko ide... ma niekto podobne skusenosti.. popripade neskusenosti na inych rom... popripade aj na cinskej 2.5xyz..? dik moc za pripadne odpovede... :)

Sent from my ZUK Z2 PRO

Share This Page